Tekst
Login

Konkurs o Puchar Recyklingu

Kategoria: Wydarzenia

Z ogromną przyjemnością informujemy iż Związek Międzygminny pod nazwą Natura w Grójcu otrzymał wyróżnienie w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Puchar Recyklingu w kategorii GMINA RECYKLINGU– efektywność systemów gminnych. Konkurs jest organizowany przez Redakcję "Przeglądu Komunalnego"- ABRYS Sp. z o.o. w Poznaniu a w skład kapituły wchodzą przedstawiciele, m.in. Ministerstwa Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Cel Konkursu to wyłonienie i nagrodzenie podmiotów, które realizują najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów u źródła oraz prowadzą ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną.
Warunkiem zakwalifikowania się do udziału w Konkursie jest stosowanie w praktyce przedsięwzięć organizacyjnych, technicznych i edukacyjnych dotyczących odbioru, zbiórki, odzysku i recyklingu odpadów.
Wręczenie nagród odbyło się na uroczystej Gali w dniu 27 października 2015 r w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich POL-ECO-SYSTEM. Wyróżnienie dla Związku Natura odebrała Edyta Pająk- Z-ca Dyrektora .
Pełna lista laureatów XVI edycji konkursu znajduje się za stronie internetowej http://pucharrecyklingu.pl/
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.