• O Związku
      • Back
      • Związek
      • Władze Związku
      • Statut
      • Uczestnicy
  • Harmonogramy
      • Back
      • BELSK DUŻY 2026
      • CHYNÓW 2026
      • GOSZCZYN 2026
      • PROMNA 2026
  • Edukacja
      • Back
      • Wydarzenia
      • Materiały edukacyjne
      • Środki ochrony roślin i opakowania
  • Komunikaty
  • Gospodarka odpadami
      • Back
      • Zamówienia publiczne
      • Dokumenty przetargowe
      • Regulaminy i Uchwały
      • Analiza gosp. odpadami

Dzień Ziemi z Naturą

 

Z okazji obchodzonego w dniu 22 kwietnia Dnia Ziemi - z inicjatywy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Armii Krajowej Obwodu ,,Głuszec” – Grójec w Grójcu i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Jasieńcu pod patronatem Związku Międzygminnego pod nazwą ,,Natura” w Grójcu, w dniach 18-20 kwietnia 2016 r. odbył się konkurs ekologiczny dla szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej…

Konkurs ekologiczny dla szkół ponadgimnazjalnych - 2016

 

KONKURSU EKOLOGICZNY DLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
EDYCJA I

Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi serdecznie zapraszamy do udziału w I Edycji Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego organizowanego przez:

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Armii Krajowej Obwodu „Głuszec”- Grójec w Grójcu
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Jasieńcu pod patronatem Związku Międzygminnego pod nazwą ,,Natura”.

Konkurs adresowany jest do uczniów ze Szkół Ponadgimnazjalnych z terenu powiatu białobrzeskiego i grójeckiego.
20 kwietnia 2016 r. o godz. 1150 odbędzie się etap międzyszkolny w budynku ZSP w Grójcu,   ul. Piotra Skargi 12. Następnie po naradzie jury nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.
Poniżej zamieszczamy Regulamin Konkursu, w którym znajdują się wszystkie szczegółowe informacje:
Regulamin konkursu ekologicznego.pdf

Konkurs o Puchar Recyklingu - 2015

Z ogromną przyjemnością informujemy iż Związek Międzygminny pod nazwą Natura w Grójcu otrzymał wyróżnienie w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Puchar Recyklingu w kategorii GMINA RECYKLINGU– efektywność systemów gminnych. Konkurs jest organizowany przez Redakcję "Przeglądu Komunalnego"- ABRYS Sp. z o.o. w Poznaniu a w skład kapituły wchodzą przedstawiciele, m.in. Ministerstwa Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Więcej…

Warsztaty edukacyjne pt. ,,Co wiemy o ekorozwoju gminy? - 2015

W dniach 16, 19, 23 i 26 października 2015 roku przeprowadzone były warsztaty edukacyjne na terenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Grójcu pod tytułem, „ Co wiem o ekorozwoju gminy? Jak mogę w nim uczestniczyć?”

Więcej…

Konferencja „Bliżej Natury- role uczestników systemu gospodarki odpadami” - 2015

15 października 2015 r. w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyła się Konferencja „Bliżej Natury- role uczestników systemu gospodarki odpadami”, której organizatorem był Związek Międzygminny Natura. Patronat honorowy nad Konferencją objął Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz firma RADKOM z Radomia.
Na Konferencji przedstawiono działalność Związku Międzygminnego pod nazwą „Natura” oraz korzyści jakie wynikają ze współpracy gmin (Piotr Tonderski- Dyrektor Biura Związku).

Więcej…

  1. Konkurs ekologiczny z cyklu ,,Moje spotkanie z Naturą” - 2015
  2. Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny 2017
  3. Natura na Święcie ,,Kwitnących Jabłoni” 2017

Strona 7 z 8

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Związek Międzygminny
pod nazwą NATURA
NIP: 797 20 51 709
REGON: 146731578
Biuro Związku
05-600 Grójec, Plac Wolności 12
Czynne w dniach pon. – pt.
w godzinach 7.30 – 15.30
tel: (48) 332 94 65 , (48) 332 21 24
e-mail : biuro@zmnatura.pl
Reklamacje: reklamacja@zmnatura.pl
© 2026 Związek Natura